Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory

Základní škola / O naší škole / Reprezentace školy

Reprezentace školy



Školní rok 2017/2018

Pythagoriáda: A.Křesáková, 6.ročník – 4.místo

                       M.Toušek, 7.ročník – 2.místo

 

Soutěž „Mladý zdravotník" – 5.místo – A.Zachová, A.Hejlíková, O.Koudelka, V.Forman,  

                                                                A.Píchová

 

Soutěž „Malý záchranář" – 5.místo – M.Malý, B.Pacholíková, A.Píchová, M.Hlůžková

 

Soutěž „Šumava ze školních lavic": B.Pacholíková, 5.ročník – 3.místo

                                                           A.Kostelanská, 5.ročník – 5.místo

                                                          Ž.Oukropcová, 8.ročník – 5.místo

Školní rok 2016/2017

 Mladý chemik   Karlovy Vary:   Václav Liška      5. místo

                                                               Hana Bouzková     6. místo

 

                 Podzimní prázdniny 2016:  turnaj DDM Klatovy ve florbalu  1. místo

                 Vánoční prázdniny 2016:    turnaj DDM Klatovy ve florbalu  1. místo

                 Jarní prázdniny 2017:  turnaj DDM Klatovy ve florbalu  1. místo

 

                 Memoriál Káji Kutky 14.6. 2017 : 1. místo starší žáci a 4. místo mladší žáci

 

                  Horažďovický školský pohár ve florbalu 23.6. 2017: 1. místo starší žáci,

                                                                                                     2. místo mladší žáci

 

                  Hráči: starší žáci: V. Liška, M. Liška, M. Kupka, M. Kovanda, J. Kirpal,

                                               P. Říha a M. Zdeněk

                             mladší žáci: V. Gabriel, M. Kutka, P. Písečný, F. Poskočil, J. Roubal,

                                                 D. Šašek, D. Vachovec, P. Votípka, R. Štěch  a M. Šrámek

 

 

                    Okrskové kolo v přehazované 3.3. 2017: V. Sládková, M. Koreš, J. Makovec,

                                                     M. Malý, D. Eisenhammer, D.Kodýtek,

                                                     A. Pacholíková,

                                                     B. Pacholíková, V. Oukropcová


Školní rok 2015/2016

  Reprezentace školy  v okresních školních soutěžích

 

-       Postup do II.kola soutěže "Národní park Šumava ve školních lavicích" v Kašperských Horách

 

jméno

kategorie (ročník)

Šašková Tereza

I.kat. (2.ročník)

Zachová Alena

I.kat. (2.ročník)

Gabrielová Laura

I.kat. (2.ročník)

Kovandová Zuzana

I.kat. (2.ročník)

Pacholíková Barbora

II.kat. (3.ročník)

Píchová Aneta

II.kat. (3.ročník)

Křesáková Adéla

III.kat. (4.ročník)

Malá Marika

III.kat. (4.ročník)

Kostelanská Eva

IV.kat. (5.ročník)

Písečný Petr

V.kat. (6.ročník)

Roubal Jaroslav

V.kat. (6.ročník)

Kostelanský Petr

VI.kat. (7.ročník)

Malátová Tereza

VI.kat. (7.ročník)

Bouzková Hana

VII.kat.(8.ročník)

Korešová Vendula

VII.kat.(8.ročník)

Kroupová Petra

VIII.kat.(9.ročník)

Votípková Martina

VIII.kat.(9.ročník)

 

 

-       Šumava ze školních lavic v Kašperských Horách  - II. kolo – výsledky:

                            I. kategorie 2. ročník – 4. místo Tereza Šašková,

                                                                5. místo Alena Zachová,

                           II. kategorie 3. ročník – 2. místo Barbora Pacholíková,

                           III. kategorie 4. ročník – 5. místo Adéla Křesáková,

                           VI. kategorie 7. ročník – 3. místo Petr Kostelanský,

                           VII. kategorie 8. ročník – 5. místo Hana Bouzková,

 

-       Olympiáda z přírodopisu (okresní kolo) – 7. ročník – Petr Kostelanský – 5.místo

 

 

-       Recitační soutěž – 8. ročník –Hana Bouzková– 4. místo v okresním kole

 

-       Mladý záchranář  – 4. a 5. ročník – E.Kostelanská, F.Havlík,

                                                     K.Stupková,A.Křesáková                                                                

– 11. místo v krajském kole (postup do krajského kola vybojovali žáci Jitka Naušová, Karolína Stupková, Vojtěch Šiman, František Poskočil – 2. místo v okresním kole ve školním roce 2014/2015)

 

-       Okresní soutěže ve florbalu pořádáné DDM Klatovy II. kategorie

     6. – 7. ročník:

 F.Poskočil, M.Kutka, D.Vachovec, P.Votípka, P.Písečný,  D.Šašek, V.Gabriel, P.Říha

                    podzimní prázdniny – 4. místo

                    vánoční prázdniny – 1. místo

                    jarní prázdniny – 2. místo

                    velikonoční prázdniny – 5. místo

         V těchto turnajích DDM odměňuje nejlepší družstvo – naše družstvo obhájilo loňské prvenství.

 

-       Okrsková soutěž ve vybíjené  4. a 5. ročník v Horažďovicích   1. místo, okresní kolo v Klatovech 6. místo: M.Šrámek, K.Stupková, V.Sládková, N.Kolaříková, M.Koreš, J.Makovec, L.Turek, M.Malý, R.Štěch, F.Havlík, N.Bohůnková,  R.Kareš, J.Naušová, V.Oukropcová

         - Okresní přebor v plavání v Klatovech - 3.místo - František Mareš - 9.ročník



Školní rok 2014/2015

  •  Olympiáda z biologie (okresní kolo) – 7. ročník – Hana Bouzková – 5.místo
  • Šumava ze školních lavic v Kašperských Horách

    – 2. ročník – Barbora Pacholíková  – 2. místo ve 2. kategorii  

    – 2. ročník – Anna Kostelanská  – 3. místo ve 2. kategorii

    – 3. ročník – Adéla Křesáková  – 2. místo ve 3. kategorii

    – 3. ročník – Valerie Oukropcová – 6. místo ve 3. kategorii 

    – 6. ročník – Petr Kostelanský – 2. místo ve 5. kategorii 

    – 6. ročník – Olina Kovandová – 4. místo ve 5. kategorii 

     – 7. ročník – Hana Bouzková – 5. místo v 6. kategorii 

 

  •  Mladý záchranář  – 4. a 5. ročník – Jitka Naušová, Karolína Stupková,

                                                   Vojtěch Šiman, František Poskočil

                      – 2. místo v okresním kole, postup do krajského kola – uskuteční se ve školním  roce 2015/2016

 

  • Mladý záchranář  – 4. a 5. ročník – Petr Písečný, Petr Votípka,

                                                        Jan Vaněček, Kateřina Kolaříková

                                                                 – 5. místo v okresním kole

  • Recitační soutěž – 3. ročník – David Eisenhammer – 2. místo v okresním kole
Školní rok 2013/2014

  • Olympiáda z anglického jazyka – 9. ročník – Eliška Poskočilová – 1.místo

                                v okresním kole, 1. místo v krajském kole, 11. místo v celostátním kole

     

  • Šumava ze školních lavic v Kašperských Horách – 5. ročník – Petr Kostelanský

                                                                                             – 3. místo ve 4. kategorii  

  • Šumava ze školních lavic v Kašperských Horách – 9. ročník – Anna Rendlová

                                                                                   – 3. místo v 8. kategorii

  • Matematický klokan – kategorie: Klokánek – 4. a 5. ročník – Petr Kostelanský

                                                                        – 3. místo v okresním kole

  • Pythagoriáda – 5. ročník – Petr Kostelanský – 1. místo v okresním kole

     

  • Pythagoriáda – 6. ročník – Jakub Turek – 1. místo v okrsku Horažďovice,

                                                                       4. místo v okresním kole

  • Sledujeme cestovní ruch  – 9. ročník – Dominik Sládek,

                                                                   Petr Tomšík,

                                                                  Jiří  Panuška  

                                                                – 1. místo

  • Sledujeme cestovní ruch – Martina Votípková (7. ročník),

                                               Martin Kovanda (8. ročník),

                                               Julie Korešová (9. ročník)

                                             – 5. místo

Školní rok 2012/2013

  •        přírodovědná soutěž o Šumavě – P.Kostelanský (4.tř.) – 2.místo

                                                               D.Sládek (8.tř.) – 3.místo

                                                              M.Oukropec (5.tř.) – 5.místo

                                                              H.Bouzková 5.tř.), P.Kroupová (6.tř.) – 8.místo

                                                              E.Kostelanská (2.tř.), O.Kovandová (4.tř.),

                                                                    E.Křížová (7.tř.)  – 9.místo

 

  •      olympiáda z německého jazyka - T.Simsonová (8.tř.) – 5.místo

 

  •      družstvo žáků (Liška M. a V., Oukropec, Adamec, Turek, Vondrášek, Říha) –

                                                               3.místo v okresním kole v přehazované

 

  •      „Požární ochrana očima dětí" – H. Bouzková – v literární části 1.místo

                                                              v okresním kole, 3.místo v krajském kole

                                                       - V.Voler – 1.místo

                                                       - A.Křesáková – 2.místo

                                                       S.Handschuh, K.Polenová – 3.místo

Školní rok 2006/2007

  • listopad - 3. místo v krajském kole v přehazované
  • březen - 4. místo v okresním kole zeměpisné olympiády - Petr Bouzek - 6. třída
  • duben - 2. místo v okresním kole biologické olympiády - H. Ďuricová - 9. třída
  • duben - 3. místo v matematické soutěži KLOKÁNEK - Z. Říha - 5. třída
  • duben - 6. místo v matematické soutěži CVRČEK - M. Buchta - 3. třída
  • květen - 9. místo - krajské kolo biologické olympiády - H.Ďuricová - 9. třída

Školní rok 2007/2008

  • biologická olympiáda - v kategorii C - M. Kalčíková - 8. třída - 4. místo
  • v kategorii D - M. Hudlička - 7. třída - 10. místo
  • přírodovědný Klokan - kategorie Kadet - H. Nová - 8. třída - 3. místo

Školní rok 2008/2009

  • turnaj ve florbalu - okresní kolo - 1. místo - T. Nováček, P. Nauš, T. Krbec, P. Válek, P. Kodýtek, M. Buchta

Školní rok 2009/10

  • L.Trš 3.místo v okresním kole přírodovědného Klokana 

Školní rok 2010/11

  • P.Maxová 1.místo v literární a výtvarné soutěži

           s protipožární tematikou - kategorie 8.-9.třída

  • A.Vobroučková 1.místo - kategorie 6.-7.třída

   Školní rok 2011/12

  • „Mladý záchranář" - okresní kolo Horažďovice – 1.místo

                                          - krajské kolo Plzeň – 5.místo

družstvo : J.Turek, V.Korešová, M.Oukropec (4.tř.), M.Stupková (5.tř.)

  • biologická olympiáda kat.D – J.Korešová (7.tř.) – 8.místo
  • přírodovědná soutěž o Šumavě

O.Kovandová (3.tř.) – 2.místo

E.Eisenhammerová (2.tř.) – 6.místo

M.Votípková (5.tř.) – 6.místo

V.Korešová (4.tř.) – 6.místo

H.Bouzková (4.tř.) – 10.místo

Kalendář

<<  Leden 2019  >>

PoÚtStČtSoNe
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Jídelníček

Sdělení

Žádná sdělení.

Návštěvy

Celkem: 708814
Týden: 225
Dnes: 22

Základní škola | Mateřská škola | Školní družina | Jídelna | Mapa stránek

Copyright © 2010 - 2019 Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory